top of page

Vinylová sójová podlaha

Logo_ter-Hürne-6530-0-01.png

Komfortná podlaha so silou sójových bôbov

Naše luxusné vinylové podlahy vám umožnia žiť naplno. Obsahuje zdravú silu sójových bôbov, ktorá má pozitívny vplyv na klímu v miestnosti.

 

Na rozdiel od klasických vinylových podláh vyrobených z PVC nepoužívame zmäkčovadlá, ktoré obsahujú škodlivé fthaláty. Aby bola naša luxusná vinylová podlaha elastická, používame prírodný bio-plastifikačný olej získaný zo sójových bôbov, aby spĺňal všetky kritériá pre bývanie s nízkymi emisiami.

 

Chôdza po našej luxusnej vinylovej podlahe je príjemným tichým a mäkkým zážitkom. Ale je tvrdý ako klince. Jeho robustná povaha je neviditeľná. Skrýva sa v materiáli a v jeho šikovnej konštrukcii. A prakticky nezáleží na tom, čo sa s ním stane. Voda, špina, stopy po psích labkách, to všetko ich berie po svojom. Ľahko sa oň stará a rýchlo sa čistí. Zároveň zostáva taký uvoľnený ako vy.

Vinylová podlaha má mnoho mien. Či už to nazývate dizajnovou podlahou alebo luxusnou vinylovou podlahou, jedno majú spoločné: ich hlavnou zložkou je PVC alebo polyvinylchlorid. PVC je plast, ktorý potrebuje zmäkčovadlá. Bez týchto látok by bola podlaha krehká a tvrdá. Tie sa však vyparujú a sú škodlivé pre naše zdravie.

 

Stojíme pred výzvou vyriešiť problém zmäkčovadiel, pretože kontroverzné zmäkčovadlá nezodpovedajú našim firemným hodnotám: naše podlahy sú dobré pre vašu pohodu a pre vaše životné prostredie. Inteligentné riešenie sme našli v sójových bôboch. Olej z týchto bôbov nahrádza tradičné zmäkčovadlá a svoju funkciu plní vynikajúco: vaša luxusná vinylová podlaha ter Hürne je mäkká a tichá na chôdzu. Je tiež teplý a neuveriteľne odolný.

Každý dekór vinylovej sójovej podlahy ter Hürne je možné objednať v troch prevedeniach:

PRO - Luxusná vinylová podlaha Pro má hrúbku 2,5 mm. Profesionál ho lepí priamo na podklad. Vďaka nízkej montážnej výške je podlaha ideálna na renováciu. Vďaka lepivému spojeniu a svojim vodoodpudivým vlastnostiam ponúka vaša podlaha výnimočný výkon, najmä vo vlhkých miestnostiach, ako je kúpeľňa.

COMFORT - Luxusná vinylová podlaha Comfort je 9 mm hrubá viacvrstvová montovaná podlaha s dreveným jadrom. Je ideálna pre milovníkov dreva, ktorí sa nechcú vzdať robustných kvalít dizajnovej podlahy. Zistíte, že sa ľahko inštaluje vďaka pripojeniu pomocou kliknutia. Soklová doska skryje prípadné nerovnosti podkladu. Jeho izolácia proti kročajovému hluku vyrobená z prírodného korku je mimoriadne pohodlná.

PERFORM - Luxusná vinylová podlaha Perform je 6 mm hrubá, viacvrstvová sila pre všetky možnosti. Vďaka svojej pevnej základnej doske so zníženým obsahom zmäkčovadiel je pripravená na použitie kdekoľvek a nebojí sa vody. Môžete si ho položiť sami ako plávajúcu inštaláciu, alebo si ho nechať nalepiť odborníkom. Či už ide o novostavbu alebo rekonštrukciu, s PERFORM nemôžete urobiť chybu.

Snímka obrazovky 2023-04-27 o 15.12.51.png
bottom of page