top of page
Laminátové a vinylové podlahy ALSAFLOOR
alsafloor,laminátová,podlaha

Alsafloor je jednou z ALSAPAN značiek, unikátneho popredného francúzskeho výrobcu laminátových podláh. ALSAPAN Podlahy ponúkajú ucelený rad výrobkov, ktoré spĺňajú potreby spotrebiteľov na podlahy v bytových i komerčných priestoroch, s vysokou alebo nízkou prevádzkou.

Francúzsky výrobca Alsapan vyrába v meste Marlenheim okrem iného sortimentu vo svojom portfóliu aj laminátové, vinylové  podlahy a drevené vrstvené parkety pod značkou Alsafloor. Založenie značky siaha do roku 1972 vo francúzskom Alsacku. Alsapan je rodinná firma ktorej zakladateľ je Joseph Strub. V súčastnosti niekoľko našich fabrík vyrába ročne 4 mil. balení nábytku a 11 mil. m2 podláh. Spoločnosť Alsapan vlastní niekoľko patentov pre lahšiu montáž podláh a spĺňa prísne normy Európskej únie pre použitie v domácnostiach. Podlahy Alsafloor sú držiteľom cerifikátu s označením A+

 

Naše výrobky berú ohľad na životné prostredie a pri ich výrobe používame najmodernejšie technológie a výrobne linky. Firma Alsapan exportuje svoje produkty do celého sveta. Zakúpením laminátových podláh Alsafloor pomôžete aj vy k znižovaniu emisiíí skleníkových plynov a k ochrane životného prostredia. Dôkazom toho je aj skutočnosť, že výrobca musí postupovať v súlade s prísnymi francúzskymi a európskymi normami. Podlaha Alsafloor je tiež odhodlaná pomáhať chrániť naše prírodné zdroje planéty a fabrika v meste Marlenheim je už niekoľko rokov vybavená solárnymi panelmi ktoré produkujú čisté, obnoviteľné zdroje energie.

 

VÝROBNÝ PROCES

 

Dekoračný papier impregnovaný melamín je presne umiestnený pomocou laseru na dosku HDF. Protiťah a vyrovnávacia vrstva sú umiestnené pomocou laseru na a pod nosnú stredovú vrstvu HDF. Overlay, dekoračný papier, stredová vrstva HDF a vyrovnávacia vrstva sa potom taví polymerizáciou (DPL systém). A foto senzor kontroluje povrchové chyby pri lisovaní. Obrábanie a dôraz na detail: Po stabilizačnej fázeje možné panely obrábať. Celá lisovacia linka je riadená počítačom a každá fáza je monitorovaná a riadená samostatne. V záverečnej fáze je dôležité zabezpečiť, aby naše výrobky boli dodávané v perfektnom stave - dosky sú balené v ochrannom kartóne a následne zabalené v ochrannej fólii.

Laminátová podlaha značky ALSAFLOOR spĺňa všetky mechanické, ale aj estetické nároky náročného zákazníka. Vyznačuje sa jedinečnými dekórmi, ktoré nenájdete u žiadneho iného výrobcu laminátových podláh. Široká škála kolekcií od 7mm do 12mm umožňuje kombináciu rovnakého dekóru v rôznych hrúbkach. ALSAFLOOR má v ponuke tak isto elegantné 58mm rovné vysoké soklové lišty v rovnakých dekóroch ako parkety. Preto zákazník nemusí kombinovať soklové lišty od iných výrobcov.

alsafloor,water,protect

Nová kolekcia pre rok 2016 CREATIV je kolekcia laminátových parkiet v hrúbke 12mm s 4V špárou v rôznych tvaroch pokladania, ako napr. rybia kosť, kolmé-pravidelné pokladanie a mnohé iné variácie.

Laminátové,parkety,ALSAFLOOR,CLIP300
Laminátové,parkety,ALSAFLOOR,clip400
Laminátové,parkety,ALSAFLOOR,solid,medium
ALSAFLOOR Clip300 7mm
ALSAFLOOR Clip400 8mm
ALSAFLOOR Solid Med. 12mm V4
ALSAFLOOR Solid 12mm V4
creativ,alsapan
Laminátové parkety ALSAFLOOR majú jedninečnú vodeodolnú úpravu spoja ,,WATER PROTECT,,
Vďaka tejto úprave ako jeden z mála výrobcov zabraňuje poškodeniu podlahy vplyvom vody.
ALSAFLOOR Visual 8mm V4
Laminátové,parkety,ALSAFLOOR,visual
ALSAFLOOR Osmoze 8mm V4
Laminátové,parkety,ALSAFLOOR,osmoze
Laminátové,parkety,ALSAFLOOR,solid
ALSAFLOOR Vinyl 5mm
ALSAFLOOR Forte 12mm
Laminátové,parkety,ALSAFLOOR,forte
ALSAFLOOR Medina 12mm
Laminátové,parkety,ALSAFLOOR,medina
vinylová,podlaha,ALSAFLOOR
ALSAFLOOR D-Clic 8mm
Laminátové,parkety,ALSAFLOOR,d-clic aquastar
ALSAFLOOR Solid Plus 12mm V4
Laminátové,parkety,ALSAFLOOR,solid,plus
bottom of page