top of page
drevené,parkety,bratislava

V našej ponuke nájdete najväčších výrobcov laminátových parkiet, dverí a zárubní v Európe.  

 

Spoločnosť MEGA Parket je importérom francúzskej značky laminátových parkiet ALSAFLOOR na Slovensko. V našej ponuke nájdete nemeckú značku laminátových parkiet KRONO ORIGINAL a belgickú značku BALTERIO, rakúsku značku EGGER, a nemeckú znaćku drevených parkiet HARO.

 

Laminátová podlaha značky ALSAFLOOR spĺňa všetky mechanické, ale aj estetické nároky náročného zákazníka. Vyznačuje sa jedinečnými dekórmi, ktoré nenájdete u žiadneho iného výrobcu laminátových a vinylových podláh. Široká škála kolekcií od 7mm do 12mm umožňuje kombináciu rovnakého dekóru v rôznych hrúbkach. ALSAFLOOR má v ponuke takisto elegantné 58mm rovné vysoké soklové lišty v rovnakých dekóroch ako parkety. Preto zákazník nemusí kombinovať soklové lišty od iných výrobcov.

 

Laminátová podlaha značky KRONO ORIGINAL sa prispôsobuje súčasnej architektúre a tak si zabezpečuje aktuálne trendy pre svoje podlahy. Ako špička svetového trhu s laminátovými podlahami neustále vyvíja nové produkty. Od dokonale napodobených textúr dreva až ku klamlivo podobným imitáciám kamenných a dlažbových povrchov. Rôzne typy spojov, rozmerov lamiel a hrúbok parkiet zabezpečujú zákazníkovi široký sortiment laminátovej podlahy.

 

Interiérové dvere od Českého výrobcu SOLODOOR spĺňajú všetky potrebné normy a nároky zákazníkov. Vďaka tomu je značka SOLODOOR jeden z najväčších výrobcov dverí v strednej Európe. Kvalitou výroby a použitých materiálov dosahuje SOLODOOR vysokú úroveň európskych výrobcov dverí.

 

Zabezpečujeme montáž všetkých typov podláh, či už laminátové parkety, drevené parkety, PVC a VINYLové podlahy. Interiérové dvere montujeme taktiež vo všetkých typoch otváraní a prevedení.

Náš instagram

bottom of page