59.38.d1.FPKOLLEKTIONENHomeHeaderDSK.jpeg

Drevené parkety ter Hürne

7841-1310129890_v.png

Nemecká značka podláh založená v roku 1962 vedie už tretia generácia rodiny ter Hürne. Radi nechávate svoje oči blúdiť? Sledovať línie lesa, cez hory a údolia, ktoré ťahajú váš pohľad do diaľky? Chcete zažiť, ako sa obrazy pred vašimi očami spájajú s hmatovým pocitom vo vašich prstoch? Ak pohľadom obkreslíte prírodné kresby dreva, začnete cítiť, čo vidíte. Aké krásne je nechať sa zviesť pri snívaní. Bez rozhodovania, jednoducho užívať si. Tieto mnohostranné atraktívne vlastnosti sú neoddeliteľnou súčasťou našich kolekcií prírodných podláh z tvrdého dreva ter Hürne. Ste súčasťou jedinečnej prírody. Zdôrazňujeme prirodzenú krásu dreva pomocou ručných remeselných techník: hobľujeme a kefujeme, zvýrazňujeme hrče a praskliny, zintenzívňujeme farby a tvarujeme úkosy a hrany.

Kolekcie

8184-1702549309.png
8378-1602497467.png
8455-1702382113.png
8230-1502121003.png
8272-1602397277.png

Špeciálne skosené verzie v našej kolekcii Contours vytvárajúvýrazné podlahové plochy. Šikovné použitie skosenia Contura zvýrazňuje jednotlivé prvky a vytvára báječnú súhru svetla.

Intenzívne kefovanie a ošetrenie prírodnými olejmi navyše zvýrazňuje prirodzenosť povrchov. Výsledkom sú vysoko kontrastné akcenty pre architektonicky elegantné prostredie podlahy. Vaša izba vyzerá štýlovo. Tvoje oči sledujú tanec svetla.

Veľkorysé a rozmanité – tieto vlastnosti charakterizujú dosky v našej kolekcii Grand Velvet. Povrchy sú vyrobené z rôznych druhov dreva, v stupňoch od párnych až po výrazné, a sú prevažne matne lakované. Pocítite príjemný zamatový pocit, zatiaľ čo odlesky sú redukované. Odtiene dosiek Grand Velvet sú decentné, siahajú od sýto hnedej cez jemne sivú až po krištáľovo bielu. Perfektné podlahy pre takmer akýkoľvek bytový dizajn. Vaša podlaha z tvrdého dreva ter Hürne Grand Velvet sa ľahko obýva vďaka dodatočnej vrstve laku.

Popoludňajšie slnko klesá nad fialovým morom voňavých levanduľových rastlín, ktoré sa tiahnu svojimi pôvabnými krivkami v líniách rovných ako kocka, takmer nekonečne až k obzoru...

Jemné kolísanie levanduľových rastlín vo francúzskom Provensálsku je inšpiráciou pre našu kolekciu Moods of Provence. Výrazné plochy spracované ako fošne sa vyznačujú špeciálnym okrúhlym skosením. Čiastočne hobľované plochy poskytujú ešte haptický dojem.

Kameň, piesok, hlina a hlina: Rozmanitosť Zeme je vzorom pre našu kolekciu Earth. Farby dosiek v tejto kolekcii sú živé a silné s výrazným stupňom. Vďaka šikovnému použitiu olejov s prírodným efektom sa nám podarilo zdôrazniť súhru farieb každej jednotlivej dosky drevenej podlahy: niekedy zdržanlivú, inokedy intenzívnu, vždy v súlade s rôznymi ekologickými certifikáciami. K tomu potrebuje povrch čas, aby dozrel – čo mu radi poskytneme. Toto zavŕšite povrchovou úpravou prírodného oleja, pretože koruna slávy vedie k povrchom so zemitými tónmi a teplým pocitom. Pre vitalitu, ktorá sa šíri po celej podlahe.

Dosky v našej kolekcii Heaven vyžarujú jemný a nebeský pokoj. Táto kolekcia nadväzuje na trend pokojnejších povrchov. Pozeráte sa na vyvážený stupeň, rovnomerné farebné palety a jemné kefovanie. Tieto povrchy vylepšujeme extra matným lakom, ktorý umožňuje len mierny odraz svetla. Výsledkom je hodvábny, príjemný a prirodzený pocit, ktorý je jemný na dotyk. Vaše oči upúta jasná sviežosť.