top of page

Vinylová podlaha Rybia kosť Click

Vinylová podlaha v tvare rybej kosti s clickovým zámkom, hrúbke 6mm s korkovou podložkou. 

Naše luxusné vinylové podlahy vám umožnia žiť naplno. Obsahuje zdravú silu sójových bôbov, ktorá má pozitívny vplyv na klímu v miestnosti. Na rozdiel od klasických vinylových podláh vyrobených z PVC nepoužívame zmäkčovadlá, ktoré obsahujú škodlivé fthaláty. Aby bola naša luxusná vinylová podlaha elastická, používame prírodný bio-plastifikačný olej získaný zo sójových bôbov, aby spĺňal všetky kritériá pre bývanie s nízkymi emisiami. Chôdza po našej luxusnej vinylovej podlahe je príjemným tichým a mäkkým zážitkom. Ale je tvrdý ako klince. Jeho robustná povaha je neviditeľná. Skrýva sa v materiáli a v jeho šikovnej konštrukcii. A prakticky nezáleží na tom, čo sa s ním stane. Voda, špina, stopy po psích labkách, to všetko ich berie po svojom. Ľahko sa oň stará a rýchlo sa čistí. Zároveň zostáva taký uvoľnený ako vy.

 

Všetky tech. informácie a ceny nájdete v eshope.

V nešej ponuke nájdete najväčší výber tipov, materiálov, a možností pokládky rybej kosti alebo chevron v laminátovom alebo vinylovom prevedení od európskych výrobcov. Všetky vzorky máme vystavené v show roome 

Vinylová podlaha Rybia kosť Lepená

Vysoko aktuálna je podlahová krytina so vzorom rybej kosti. PROJECT FLOORS vám ponúka desať dekorov malých fošní, ktoré je možné položiť aj do rybej kosti, takzvanej rebríkovej podlahy alebo dreveného kvádra. Autentickú reprodukciu dreva našej dizajnovej podlahy možno len ťažko odlíšiť od originálu. Je vaším snom vzor rybej kosti v kúpeľni? Žiadny problém s našou dizajnovou podlahou.

Laminátová podlaha Rybia kosť

bottom of page